Bluze e Holle me menge te gjata

Write a review
2,000 Lekë
LS04
In Stock
+

Bluze e holle dhe e tejdukshme nga Esprit

bluza ne mes eshte me llastik dhe rryp

bluza eshte mase 38 Gjermane

e konvertuar ne masat qe ne jemi mesuar ne shqiperi eshte mase L por eshte e pershtatshme nese jeni  mase ne mes te L dhe XL


Marka:
Esprit
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: S, M
2,400 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
1,500 Lekë
Masa: L
9,000 Lekë
Masa: L