Bluze e holle me menge te gjata

Write a review
1,300 Lekë
ZERO Mesazh
GB23
In Stock
+

Bluze e holle me menge te gjata  , jake V dhe me 3 kopsa, pjesa poshte me llastik

marka zero

masa 38  M/L

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,900 Lekë
Masa: XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL, XL
2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë