Bluze e holle verore nga H&M

1,100 Lekë
LS06
In Stock
+

Bluze e bardhe zhapone nga H&M

super e bukur dhe praktike per sezonin veoror

materiali 100%poliester

Larja ne 30 grade

Masa 38


Marka:
H&M
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,500 Lekë
Masa: S, M

Produkte Të Rastit

1,900 Lekë
Masa: XL
1,100 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec
4,000 Lekë
Masa: L