Bluze e holle verore per femra

Write a review
1,800 Lekë
D109
In Stock
+

Bluze verore model lirsho "i gjere" 

Ngjyra origjinale eshte blu e erret

Gjatësia e pasme përafërsisht. 67 cm në madhësi 36

Gjendje Vetem Nje Prerje Masa: 36  " M/L "

Materiali: 100% viskozë; Pjesa e brendshme: 97% poliester, 3% elastan

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: S
1,650 Lekë
Masa: L, L-XL
1,300 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: L
1,400 Lekë
Masa: L