700 Lekë
ZERO Mesazh
LS10
In Stock
+

Produktit i mungon etiketa origjinale

Produkti eshte i ri dhe i paperdorur

Gjate Zhvendosjes diku eshte terhequr dhe ka nje fije terheqje te lehte , per kete arsye shitet si produkt me difekt

duhet pare me imtesi per ta dalluar.

Per kete arsye shitet per vetem 700 leke

Marka:
Akaydin
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt me Difekt
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Veshje

Përdorimi:
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

600 Lekë
Masa: M, M-L
500 Lekë
Masa: XXL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
500 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
3,200 Lekë
Masa: M
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masa: S, S-M