Bluze e kuqe nga zero

Write a review
2,000 Lekë
ZERO Mesazh
LS15
In Stock
+

Bluze e kuqe nga zero

menge 3/4

masa 34 XS/S. por pershtatet dhe mase S

cmimi i sugjeruar nga zero 45.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masa: M, M-L
1,250 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec
1,150 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M, L