Bluzë e verdhë për vajza

Bluzë e verdhë për vajza

1,800 Lekë
D129
Disponueshëm
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 58 cm në madhësi 36 (Vetem Bluza Pa rripin qe eshte ne koke)

bluza eshte e holle dhe perfekte per dite te ngrohta vere

Gjendje: Masa 36

Materiali: 100% modal

Marka: Q/S

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Sezoni:
  • Verë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Bardhë
2,000 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Ngjyra: E Zezë
2,350 Lekë
Ngjyra: Bezhë