1,800 Lekë
ZERO Mesazh
GB49
In Stock
+

Bluze e zeze me jake V dhe menge trecerekeshe

e pershtatshme per sezonin pranvere dhe vjeshte 

gjithsashtu e pershtatur dhe per sezonin e veres  gjate mbremjeve te fresketa.

si ngjyre e zeze qe eshte kombinohet lehte me cdo veshje

Masa 40  L/XL

Marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: L
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec