Bluze e zeze me menge te gjata

1,250 Lekë
KD502
In Stock
+

bluze per vajza me stil dhe pamje unike

e pershtatshme per pranvere vjeshten dhe dite vere te fresketa apo mbremje verore

Marka Marions

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S
1,600 Lekë
Masa: XS-S, S
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,600 Lekë
Masa: XXL
1,500 Lekë
Masa: S, M

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 164/ 14 Vjec
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L
750 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec, 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,450 Lekë
Masa: L, L-XL