Bluze e zeze me menge te gjata

Write a review
1,400 Lekë
ZERO Mesazh
GB45
In Stock
+

Bluze me menge te gjata dhe pa e trashe

sugjerohet per dite te fresketa 

Mase M/L

I mungojne etiketat

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: XXL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S
1,600 Lekë
Masa: XS-S, S
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,600 Lekë
Masa: XXL

Produkte Të Rastit

1,150 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,800 Lekë
Masa: S
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
Masa: S, S-M