Bluze e zeze me pika te bardha

Write a review
1,400 Lekë
ZERO Mesazh
LS71
In Stock
+

Bluze e zeze e holle dhe me piak te bardha

e sugjeruar per sezonin veror

marka Zero

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: S
1,800 Lekë
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,900 Lekë
Masa: S
1,800 Lekë
Masa: M