Bluze e Zeze me shirita te tejdukshem

Write a review
2,200 Lekë
ZERO Mesazh
LS37
In Stock
+

Marka Zero

Masa 34 XS/S/M

Bluza eshte model lirsho dhe pershtatet nga masa S deri ne masen M

Materiali 55%Poliester 45%Pambuk

cmimi i sugjeruar nga zero 39.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: M-L, L
1,300 Lekë
Masa: XL, XL-XXl
750 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec