1,200 Lekë
ZERO Mesazh
GB28
In Stock
+

Bluze e zeze shume cilesore dhe unike ne stil

Bluze e zeze verore pa menge.

Masa 36 S/M

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masa: M-L, L