Bluze e zeze per Femra

Write a review
2,200 Lekë
D125
In Stock
+

Bluze e zeze me menge te shkurtera

e pershtatur per dite te ngrohta

Gjatësia e pasme përafërsisht 61 cm në madhësi 36

 Masa 36 

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

3,300 Lekë
Masa: L
1,400 Lekë
Masa: M, M-L
1,100 Lekë
Masa: M, M-L
3,400 Lekë
Masa: 3XL
1,900 Lekë
Masa: M, M-L