Bluze Me Jake Kemishe per femra e kombinueshme

Write a review
3,800 Lekë
A113
In Stock
+

E Kombinuar bukur 2 ne 1 

e pershtatur per dite vjeshte pranvere dhe dimri

Gjysem bluze gjysem pulover  dhe jaka qe te le pershtypjen sikur keni veshur nje kemishe poshte , gjithashtu dhe pjesa fundore ngjason  me kemishe.

Materiali: 100% poliester;

Pjesa Tjeter: 71% viskozë, 29% poliamide

Shume e Pershtatur Per Nje Veshje Elegante ne Sezonin e Vjeshtes, Dimrit Dhe Pranveres

cmimi i sugjerur 79.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,500 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
2,400 Lekë
Masa: M-L, L
2,600 Lekë
Masa: M, M-L, L

Produkte Të Rastit