Bluze me jake V per femra

Bluze me jake V per femra

2,400 Lekë
SD104
Disponueshëm
+

Bluze per femra me jake v dhe me shirita ngjyre jeshile dhe te zeze, krahe te shkurter

Masa Nr 36


Marka:
Comma
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Pane
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Rozë
Ngjyra: E Kaltër