Bluze me menge shume te shkurtera

Write a review
1,100 Lekë
ZERO Mesazh
LS23
In Stock
+

Marka Zero

Masa Gjermane : 38 M/L

kombinohet lehte me cdo veshje xhinsa ,pantallona  apo tuta

shume e bukur dhe e pershtatshme per sezonin veror dhe dite te nxehta

Marka:
Zero
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: S, S-M, M
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL