2,800 Lekë
ZERO Mesazh
AM04_7038
In Stock
+

Masa Gjendje Vetem Nr 38 ose ne germa  " L "

Bluzja eshte ngjyre  qumeshti

pjesa e pasme eshte sikur te ishte qendisje

shume e bukur dhe e vecante

cmimi i sugjeruar eshte 59.95 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • Dasma
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
e mora porosine , jam sh e kenaqur sepse ne foto nuk duket aq mire dhe e kisha me frike porosine, cilesia eshte super.
pershendetje. porosia me erdhi dje, ju faleminderit per korrektesine. gjithcka eshte super , ju uroj pune te mbare
shume faleminderit , porosia me erdhe , jam shume e kenaqur, faleminderit dhe per dhuraten e vogel qe me kishit derguar :)
Vlerësimi Juaj
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: S
2,700 Lekë
Masa: M, L
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
2,100 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL