Bluze me menge te gjata per femra

1,600 Lekë
SD134_E178
In Stock
+

Bluze me menge te gjata e holle dhe shume e pershtatur per mbremje verore  dhe dite vjeshte dhe pranvere


Marka:
Q/S
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: L
2,400 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 142/ 10-11 Vjec