Bluze me menge te gjata per femra

Write a review
1,600 Lekë
SD134
In Stock
+

Bluze me menge te gjata e holle dhe shume e pershtatur per mbremje verore  dhe dite vjeshte dhe pranvere


Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: M
850 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,400 Lekë
Masa: S-M, M
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
Bluze verore ngjyre e zeze
- 43%
2,800 Lekë 1,600 Lekë
Masa: S-M, XL, XL-XXl