Bluze me menge te gjata pranvere-vere

Bluze me menge te gjata pranvere-vere

2,200 Lekë
SD245
Disponueshëm
+

Bluze per dite te ngrohta

materlial cilesor dhe marke S oliver

pershtatet lehte me cdo veshje

nese jeni mase S Bluza do ju rrije e lire

Masa S Pershtatet me shume ne mase M-L

Masa L pershtatet deri Ne Mase XL

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
Ngjyra: Vishnje
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Vishnje