Bluzë me mëngë të gjata

Bluzë me mëngë të gjata

2,400 Lekë
SD138
Disponueshëm
+

Bluze unike dhe elegante, e holle dhe e pershtatur per dite te ngrohta

model lirsho

ngjyre e vecante dhe material cilesor

Materiali : 100% viskoz

Masa 36

marka comma

Marka:
Comma
Ngjyra:
Khaki
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Viskozë
Mëngë:
Të gjata
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

3,300 Lekë
Ngjyra: E Bardhë
3,000 Lekë
Ngjyra: Blu
Ngjyra: E Kaltër
1,800 Lekë
Ngjyra: E Zezë