2,400 Lekë
AR44
In Stock
+

Bluze shume e bukur ngjyre e zese dhe me zbukurim qendisje jeshile

Bluza eshte prerje e gjere

Shembull :nese je mase L bluzja do ju rrije e lire

Masa 40 ,46

Marka S Oliver

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masa: M-L
2,000 Lekë
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masa: S-M, M
2,700 Lekë