Bluze me menge te gjata

Write a review
1,400 Lekë
LS34
In Stock
+

Bluze me menge te gjata dhe e tejdukshme te pjesa e mengeve, 

e pershtatshme per sezonin  Pranvere -Vere -Vjeshte

Ne Bluze shenohet masa S , por duke e pare jemi te sigurte qe eshte mase M

Marka Akaydin

Marka:
Akaydin
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,100 Lekë
Masa: S, S-M
2,400 Lekë
Masa: M
3,100 Lekë
Masa: M
2,200 Lekë
Masa: S, S-M
1,200 Lekë
Masa: M, M-L