Bluze me menge te gjata

Bluze me menge te gjata

2,400 Lekë
D143
Disponueshëm
+

Bluze ngjyre vishnje dhe me menge te gjata

sugjerohet per dite vere te fresketa dhe mbremje verore gjithashtu dhe per sezonin pranvere vere

Masa: 46 

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
46
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Jeshile
Ngjyra: E Kaltër
1,200 Lekë
Ngjyra: Rozë
Ngjyra: E Bardhë
Çmimi Mungon
Ngjyra: E Zezë