Bluze me menge te shkurtera pak e trashe

2,400 Lekë
D223
In Stock
+

Bluze me menge te shkurtera per femra

Bluza eshte cope pak e trashe keshtuqe sugjerohet per dite pranvere dhe vjeshte, gjithashtu ne ambjente te ngrohta dhe gjate dimrit

Materiali : 81% Viskoze dhe 19% Poliamid

Cilesi e garantuar nga comma

Masa 

Gjermani 46

France 48

Itali 50

Angli 20

USA 16

Ne Germa eshte Mase 2XL-3XL

Gjendje Vetem 1


Marka:
Comma
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Vjeshtë
2,600 Lekë
Masa: XXL
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: S
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 122/ 7 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 138 / 9-10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL