700 Lekë
ZERO Mesazh
LS24
In Stock
+

Marka Zero 

Mase L

Bluzja ka rene ne toke dhe duhet lare parase ta perdorni.

per kete arsye shitet si produkt me difekt

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt me Difekt
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

600 Lekë
Masa: M, M-L
500 Lekë
Masa: XXL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
500 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit