Bluze ngjyre vishnje menge te gjata

Bluze ngjyre vishnje menge te gjata

2,400 Lekë
D142
Disponueshëm
+

Masa: 38

Materiali: 50% pambuk 50% modal

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: E Zezë, Vishnje, Gri
1,200 Lekë
Ngjyra: E Bardhë
1,200 Lekë
Ngjyra: Rozë
Ngjyra: E Bardhë