Bluze për Femra Cool & Sexy

Bluze për Femra Cool & Sexy

2,100 Lekë
D130
Disponueshëm
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 66 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 

Materiali:  A: 100% viskozë; B: 96% poliester, 4% elastan

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Pane
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • E përditshme
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
Ngjyra: Vishnje
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli

Produkte Të Rastit

750 Lekë
Ngjyra: Vishnje, Gri
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Blu
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Bardhë