Bluze per femra disenjo unik

Bluze per femra disenjo unik

2,400 Lekë
B116
Disponueshëm
+

Bluze kaq e bukur femra nga S.oliver, Me dizajn unik, kaq e veçantë dhe moderne
Mëngë kthyese të gjata
100% viskozë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Zezë, Blu
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë