Bluze per femra e bardhe

Bluze per femra e bardhe

1,700 Lekë
D139
Disponueshëm
+

Bluze e bardhe dhe e holle per sezonin e veres

Masa: 44 

Materiali: 100% modal

Marka: Q/S

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Q/S
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Blu
1,200 Lekë
Ngjyra: E Zezë
1,800 Lekë
Ngjyra: Jeshile, Vishnje, Gri
1,450 Lekë
Ngjyra: Jeshile