Bluze per femra me menge te gjata

Write a review
1,650 Lekë
SD160
In Stock
+

Bluze per femra ngjyre blu e erret e holle dhe e pershtatshme per  dite te ngrohta

ngjyra e bluzes eshte blu e erret

masa 38

Cmimi i sugjeruar 39.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,700 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: L
1,400 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 140/ 10 Vjec