Bluze per Femra Ngjyre e Kuqe

Bluze per Femra Ngjyre e Kuqe

1,450 Lekë
D111
Disponueshëm
+

Bluze per Femra, Ngjyre e Vishnje

Masa: 36 

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
Ngjyra: Shumëngjyrësh

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Kuqe
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: E Zezë
- 6%
163,500 Lekë 153,500 Lekë