Bluze për Femra ngjyre ulliri

Bluze për Femra ngjyre ulliri

1,400 Lekë
D120
Disponueshëm
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 67 cm në madhësi 36

Gjendje: Masa 36 

Materiali: poliester dhe viskozë

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Ulliri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Verë
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
Ngjyra: Shumëngjyrësh

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Bardhë
1,800 Lekë
Ngjyra: E Verdhë
Ngjyra: E Bardhë