Bluze per Femra S.Oliver

Bluze per Femra S.Oliver

2,800 Lekë
Sd147
Disponueshëm
+

Bluze per Femra me krah te gjata S.Oliver

bluza sugjerohet per dite vjeshte  dhe dite te fresketa pranvere

gjithashtu dhe gjate dimrit mund te vishet  poshte nje xhakete apo xhupi

MASA 36  

e pershtatshme per dite vere te fresketa si dhe pranvere dhe vjeshte

cmimi i sugjeruar 69.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Blu
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: E Bardhë

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Kuqe, E Zezë, Blu
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Zezë