1,800 Lekë
D140
In Stock
+

Bluze per femra  ngjyre midis blu teper e erret dhe te zezes

Materiali: 100% pambuk

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
3/4
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masa: S-M, M
2,600 Lekë
Masa: M, M-L
8,000 Lekë
Masa: S
2,200 Lekë
Masa: M, M-L