Bluze pranverore me menge trecerekeshe

Write a review
2,200 Lekë
ZERO Mesazh
GB22
In Stock
+

bluze e bardhe me plot ngjyra 

Marka Zero

Masa 38 M/L

bluza eshte prerje e gjere dhe pershtatet nga masa M ne XL


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Fejesa
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit