Bluze roz e hapur me menge te gjata

Write a review
1,200 Lekë
ZERO Mesazh
AR39
In Stock
+

Bluze ngjyre roze e hapur me menge te gjata por e holle

e pershtatur per dite te fresketa vere dhe pranvere vjeshte

Masa M-L/ L

Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: M
1,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: L, L-XL
3,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,700 Lekë
Masa: S, L
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec
2,600 Lekë
Masa: M