Bluze S.oliver për femra e zezë

Bluze S.oliver për femra e zezë

1,200 Lekë
B117
Disponueshëm
+

Bluze kaq e bukur për femra me jakë V, me dizanj të bukur , tepër moderne dhe stil

Kombinohet me cdo lloj xhinsi

masa 36Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Shumëngjyrësh
1,500 Lekë
Ngjyra: E Bardhë, E Zezë
1,500 Lekë
Ngjyra: E Bardhë, E Zezë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Bardhë

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Gri
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Bardhë
3,200 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Blu