Bluze verore e bardhe per femra

Write a review
650 Lekë
ZERO Mesazh
LS69
In Stock
+

Bluze e bardhe me menge te shkurtera

materiali 50%pambuk 50% viskoz

Masa L ka rene ne toke dhe duhet lare parase ta vishni.

Masa Xl ka nje demtim te Lehte

te dyja masat shiten me kte super cmim dhe nuk mund te nderrohen.

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sezoni:
  • Verë

No reviews found

600 Lekë
Masa: M, M-L
500 Lekë
Masa: XXL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
500 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,500 Lekë
Masa: L, XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
2,000 Lekë
Masa: M, L
2,400 Lekë
Masa: L