Bluze verore me menge trecerekeshe

Bluze verore me menge trecerekeshe

Çmimi ishte: 2,800 Lekë
1,700 Lekë
Ju Kurseni: 1,100 Lekë (39%)
- 39%
SD142
Disponueshëm
+

Bluze e lehte verore

kombinohet lehte me xhinsa dhe pantallona

elegante dhe cilesore

marka s oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vjollcë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
34
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
Bluzja fantastike. Shumë e kenaqur
Mas pari po du me ju falënderu se shpejt mka ardh nkosov maica. Maica asht shumë e bukur dhe krejt ma kan pelqy.
Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: E Bardhë
Ngjyra: Vishnje