Bluze verore me menge 3/4

Bluze verore me menge 3/4

Çmimi ishte: 2,800 Lekë
1,700 Lekë
Ju Kurseni: 1,100 Lekë (39%)
- 39%
SD142
Disponueshëm
+

Bluze e holle verore plot ngjyra

Materiali: 100% Viskose

Pak elastike

Marka S Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Bluza është yllllll. Dje e mora porosinë dhe jam e shumë e kënaqur.
Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Zezë, Blu, Jeshile, Vishnje, Bezhë
Ngjyra: E Bardhë
1,500 Lekë