Bluze Verore ngjyre blu e hapur me menge te gjata

Write a review
1,500 Lekë
ZERO Mesazh
GB66
In Stock
+

Bluze verore e holle dhe me menge te gjata.

mjaft e pershtatshme per ambjente ku duhet te jeni me menge te gjata dhe gjate diteve te veres.

jake V dhe pa kopsa apo zinghir, ndersa menget me nga nje kopse nese deshironi te perdorni ato

Marka:
Zero
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L