Bluze verore ngjyre e bardhe per femra

Write a review
1,600 Lekë
ZERO Mesazh
LS55
In Stock
+

Bluze e bardhe shume e bukur dhe e pershtatshme per dite vere dhe dite me diell

pjesa e pasme e bluzes eshte pak me e gjate dhe prerje pak rrethore


para perdorimit sugjerojme te lahet dhe hekuroset 


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit