2,500 Lekë
D127
In Stock
+

Bluze shume e bukur verore per femra. 

me menge te shkurtera dhe me dy shtresa, ku pjesa e siperme eshte shume e holle dhe e tejdukshme.

Masa: 38 

Materiali: 100% poliester

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

1,150 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
2,700 Lekë
Masa: M, L