Kanatiere moderne për femra

Kanatiere moderne për femra

1,650 Lekë
D126
Disponueshëm
+

Masa: 44

Materiali: Viskozë dhe Poliester

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte
Sezoni:
  • Verë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Vishnje
Ngjyra: Vishnje
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: Gri
2,000 Lekë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: E Verdhë
Ngjyra: Vishnje