Kanatjere e holle verore

Write a review
1,000 Lekë
LS05
In Stock
+

Kanatjere e holle verore nga H&M

kanatjerja eshte e shkurter dhe lirsho

Pershtatet nga masa L ne XL

Masa 38


Marka:
H&M
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 40 Gradë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,400 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M
600 Lekë
Masa: M, M-L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M, M-L

Produkte Të Rastit

1,150 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL