Kanatjere e holle verore

Write a review
1,000 Lekë
LS08
In Stock
+

kanatjere e holle dhe e shkurter  verore nga hollister 

Masa S "pershtatet deri ne mase M pasi esghte prerje lirsho

Marka:
Hollister
Ngjyra:
E Kaltër
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,400 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M
600 Lekë
Masa: M, M-L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M, M-L

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: M, M-L
2,000 Lekë
Masa: L, XL, XXL
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M