Kanatjere e Kuqe Verore

1,000 Lekë
LS07
In Stock
+

kanatjere e kuqe e shkurter dhe material cilesor

Marka Hollister

Masa S  pershtatet lehte dhe per masen M

cope e holle per dite vere

prerje e gjere lirsho

Materiali 100%Poliester

Marka:
Hollister
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Italiane
Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,200 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,450 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
850 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
800 Lekë
Masa: S, S-M