Kanatjere e zeze per femra

Write a review
1,600 Lekë
D131
In Stock
+

kanatjere e zeze per femra praktike dhe e kombinueshme lehte

Masa: 44 

Materaili: 95% pambuk, 5% elastan

Marka: s.Oliver

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
44
Sistemi i Masës:
Gjermane
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
3,400 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: 3XL
2,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: S, M